Pozytywny wynik testu na Covid-19 i co dalej?...

Każdy student Uniwersytetu Warszawskiego zobowiązany jest do postępowania zgodnie z aktualnymi wytycznymi i procedurami dotyczących epidemii Covid-19.
W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie się i bezwzględne przestrzeganie przedstawionej poniżej procedury.

Otrzymuję pozytywny wynik testu na Covid-19 i co dalej ?...

 1. Zgłaszam (w trybie pilnym!!! również w dni wolne od pracy) zakażenie Covid-19 bezpośrednio do:

  Prodziekana ds. Studenckich Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  ORAZ
  Inspektora ds. BHP Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zgłoszenie powinno zawierać wykaz zajęć (z informacją kto je prowadził) w których uczestniczyłem/łam do 3 dni przed otrzymaniem pozytywnego wyniku testu lub od pojawienia się pierwszych objawów Covid-19.
  Mogę dołączyć również listę studentów/pracowników Wydziału Geologi UW, z którymi miałam/łem bliski kontakt (przebywałam/łem w jednym pomieszczeniu ponad 15 min, witałam/łem się przez podanie ręki) w sytuacjach niezwiązanych z zajęciami.

 2. Pozostaję w kontakcie mailowym/telefonicznym.

 3. Pozostaję w izolacji domowej i postępuję zgodnie z wytycznymi GIS.

 

 

HR
Polskie Centrum Akredytacji
Zintegrowany Program Rozwoju
YouTube Wydział Geologii