Została uruchomiona nowa strona "UW a nowy Statut", na której będą publikowane informacje i materiały dotyczące zmian zachodzących na uczelni.

Trwają wybory członków 22 rad naukowych dyscyplin na UW. Zgodnie z uchwałą Uczelnianej Komisji Wyborczej mają się one zakończyć do 31 października. Ponieważ rady to zupełnie nowe organy uniwersyteckie, zachęcamy do zapoznania się z tekstem na temat rad (ich kompetencji, liczebności oraz sposobu wyłaniania) przygotowanym przez Zespół rektorski UW.

Wszystkich studentów Wydziału Geologii, a w szczególności przyszłych studentów I roku studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Prezentujemy „Projekt Statutu UW”, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni 8 maja. Dokument uwzględnia uwagi zgłoszone przez społeczność akademicką.

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Geologii Uniwersytetu Warszawskiego

zaprasza na spotkanie BARBÓRKOWE, w dniu 7 grudnia 2018 roku.

Projekt „Synergia badań biogeochemicznych, geologicznych i geofizycznych w poszukiwaniu węglowodorów we wgłębnych fałdach Karpat fliszowych” przygotowany przez Wydział Geologii UW w konsorcjum z Instytutem Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk zajął pierwsze miejsce w rankingu konkursu NCBiR 1/4.1.1/2018 „Wspólne Przedsięwzięcie INGA”, w ramach strategicznego programu badawczego dla gospodarki, realizowanego przez NCBiR z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. oraz Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.