Rekrutacja na studia drugiego stopnia od semestru letniego 2018/2019, na kierunku: geologia stosowana

Szanowni Państwo, wszystkich chętnych kandydatów zapraszamy na stacjonarne studia II-go stopnia na kierunku geologia stosowana (studia magisterskie).

 

Rekrutacja na semestr letni na rok akademicki 2018/2019

 

Zapisy na studia w systemie IRK na stronie: https://irk.uw.edu.pl/ są otwarte w terminie od 1 grudnia 2018 r. do 8 lutego 2019 r. (do godz. 23:00).

O przyjęcie na studia drugiego stopnia mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł licencjata, magistra, inżyniera lub równorzędny. Kandydat jest kwalifikowany:
- na podstawie wyników osiągniętych w czasie dotychczasowych studiów
lub
- na podstawie egzaminu pisemnego z geologii dynamicznej.

 

Osoby które wybierają rekrutację na podstawie wyników osiągniętych w czasie dotychczasowych studiów muszą wypełnić tabelę z wyliczeniem punktów rekrutacyjnych według zasad przedstawionych w opisie kierunku (Tabela - plik exel) >>>

 

Wypełniona i podpisana tabela (patrz plik) z punktami rekrutacyjnymi oraz wypis ocen ze studiów z informacją o wymiarze godzinowym zajęć, może być zamieszczona na indywidualnym koncie kandydata w systemie IRK (do 08.02.2019 r. do godz. 23:00) lub dostarczona do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (do 08.02.2019 r. do godz. 15:00).

Please publish modules in offcanvas position.