Rekrutacja na studia drugiego stopnia od semestru letniego 2019/2020, na kierunku: geologia stosowana

Szanowni Państwo, wszystkich chętnych kandydatów zapraszamy na stacjonarne studia II-go stopnia na kierunku geologia stosowana (studia magisterskie).

 

Rekrutacja na semestr letni na rok akademicki 2019/2020

 

Zapisy na studia w systemie IRK na stronie: https://irk.uw.edu.pl/ są otwarte w terminie od 7 stycznia 2020 r. do 3 lutego 2020 r. (do godz. 23:59).

O przyjęcie na studia drugiego stopnia mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł licencjata, magistra, inżyniera lub równorzędny. Kandydat jest kwalifikowany:
- na podstawie wyników osiągniętych w czasie dotychczasowych studiów
lub
- na podstawie egzaminu pisemnego z geologii dynamicznej.

 

Osoby które wybierają rekrutację na podstawie wyników osiągniętych w czasie dotychczasowych studiów muszą wypełnić tabelę z wyliczeniem punktów rekrutacyjnych według zasad przedstawionych w opisie kierunku (Tabela - plik exel) >>>

 

Wypełniona i podpisana tabela (patrz plik) z punktami rekrutacyjnymi oraz wypis ocen ze studiów z informacją o wymiarze godzinowym zajęć, może być zamieszczona na indywidualnym koncie kandydata w systemie IRK (do 04.02.2020 r. do godz. 23:59) lub dostarczona do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (do 04.02.2020 r. do godz. 15:00).

Please publish modules in offcanvas position.