Dzień Odkrywców Kampusu Ochota UW

doko 2020 odwolane 1600x546

Szanowni Państwo,

Z wielką przykrością informujemy, że w związku z rekomendacją GIS z dnia 8.03.2020 dotyczącą organizacji imprez powyżej 1000 osób, odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu Dnia Odkrywców Kampusu Ochota UW’2020, który był zaplanowany na 14 marca 2020.

Decyzja została podjęta w uzgodnieniu z władzami wydziałów organizujących DOKO oraz w porozumieniu z władzami Uniwersytetu Warszawskiego.

Komitet Organizacyjny DOKO’2020

2 marca ruszyła rejestracja na część zajęć organizowanych w ramach Dnia Odkrywców Kampusu Ochota UW. Wszyscy zainteresowani naukami matematyczno-przyrodniczymi będą mogli odwiedzić budynki uniwersyteckie na Ochocie oraz wziąć udział w ciekawych warsztatach, wykładach i pokazach popularnonaukowych. Wydarzenie odbędzie się 14 marca.

DOKO to wyjątkowy dzień dla miłośników zagadnień matematyczno-przyrodniczych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli obejrzeć kampus na Ochocie „od kuchni”, wziąć udział w zajęciach z poszczególnych dziedzin nauk ścisłych oraz odwiedzić stoiska informacyjne wydziałów i innych jednostek. Na uczestników czekają również atrakcje specjalne, takie jak m.in. quiz naukowy, pokoje odkrywców oraz panel interdyscyplinarny „Co piszczy na Ochocie?”.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca na Wydziale Fizyki UW przy ul. Pasteura 5, w godz. 11.00-17.00. Tematem przewodnim tegorocznej edycji DOKO jest liczba Pi.

Ramowy program:

2 marca rozpoczęła się rejestracja na zajęcia organizowane w grupach powyżej 5 osób. 9 marca planowane jest rozpoczęcie rejestracji na pozostałe zajęcia w ramach DOKO.

Program szczegółowy, zapisy na zajęcia i aktualności znajdują się na stronie wydarzenia doko.mimuw.edu.pl i na facebook.com/DOKOUW

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota Uniwersytetu Warszawskiego jest wspólnym przedsięwzięciem Wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki i jednostek współpracujących: CeNT, ŚLCJ, CNBCh, Inkubatora UW, Kolegium MISMaP i MSOŚ.