Dzień otwarty UW online

baner dzien otwarty UW FB 1152x600

Już 25 kwietnia o godz. 10:00 zapraszamy na Dzień Otwarty UW Online! Podczas transmisji na fanpage'u @Uniwersytet Warszawski poznasz lepiej uczelnię oraz dowiesz się więcej o studiach i rekrutacji na UW. Dołącz do wydarzenia, by nie przegapić terminu!

Wydarzenie skierowane jest do polskojęzycznych i anglojęzycznych kandydatów na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie.

O Dniu Otwartym Online komunikujemy głównie za pośrednictwem wydarzenia na Facebooku, które znajdą Państwo w linku poniżej:

W kolejnych dniach będziemy tam publikować m.in. harmonogram przedsięwzięcia. Sama transmisja Dnia Otwartego Online odbędzie się 25 kwietnia w godz. 10:00-12:00, a dostępna będzie na fanpage'u Uniwersytetu Warszawskiego.

W tym roku z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa zmuszeni jesteśmy zorganizować wydarzenie w formie online. Podczas dwugodzinnej transmisji pracownicy Biura ds. Rekrutacji, Biura Promocji, Welcome Pointu oraz Zarządu Samorządu Studentów UW opowiedzą o Uniwersytecie, rekrutacji, jego ofercie dydaktycznej oraz odpowiedzą na pytania kandydatów.