Pierwsza Wirtualna Konferencja Naukowa Kampusu Ochota

grafika WKNKO 2020 908x605

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy doktorantów i pracowników naukowych do udziału
Pierwszej Wirtualnej Konferencji Naukowej Kampusu Ochota (WKNKO-1).

Konferencja jest adresowana przede wszystkim do doktorantów Wydziałów Biologii, Chemii, Fizyki (uwzględniając również Obserwatorium Astronomiczne), Geologii, Geografii i Studiów Regionalnych, Matematyki, Informatyki i Mechaniki, uczestników Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, oraz wszystkich pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Organizowana jest przy wsparciu Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego. Oficjalnymi językami konferencji są polski oraz angielski.

dniach 30 czerwca 2020 i 1 lipca 2020 odbędą się wirtualne sesje posterowe, w ramach których będzie możliwość prowadzania internetowych dyskusji z osobami prezentującymi plakaty. Każdy z czynnych uczestników konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa w konferencji, a abstrakty wystąpień zostaną opublikowane w książce abstraktów z nadanym numerem ISBN.

Doktorant/doktorantka będzie miał/a możliwość zaprezentowania maksymalnie dwóch plakatów, w których będzie on/ona autorem głównym.
Dla najlepszych prezentacji posterowych przewidujemy możliwość przyznania nagród.

Więcej informacji na stronie Konferencji, pod adresem https://wknko.ckc.uw.edu.pl/