Konkurs na Grant i webinary UOTT UW

Inkubator Innowacyjności 4.0, ochrona własności intelektualnej, wsparcie podczas pisania wniosków projektowych oraz komercjalizacja wyników badań to tematy webinarów Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwszy będzie poświęcony Konkursowi na Grant ogłoszonemu przez UOTT UW, UWRC sp. z o.o. i Ośrodek Transferu Technologii Politechniki Świętokrzyskiej.

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW organizuje cykl webinarów w ramach Klubu Innowacji UW|Akademia:

Webinar 1: Projekt Inkubator Innowacyjności 4.0 — Zdobądź środki na dalsze prace badawczo-rozwojowe! Otwieramy „Konkurs na Grant”

Gość specjalny: M. Jakubiak (kierownik projektu Inkubator Innowacyjności 4.0)

Termin 1: 17.11.2020, godz. 15.00;

Termin 2: 25.11.2020, godz. 15.00.

Webinar 2: Podstawowe zasady ochrony własności intelektualnej

Gość specjalny: R. Olejnik (kierownik Sekcji Własności Intelektualnej UOTT)

Termin: 18.11.2020, godz. 15.00.

Webinar 3: Rezultaty twórcze - od wniosku projektowego po wdrożenie wyników badań w gospodarce

Gość specjalny: A. Zaręba (Biuro Obsługi Badań UW) , K. Gulda (członek zarzadu UWRC - spółki celowej UW)

Termin: 02.12.2020, godz. 15.00.

Podczas webinaru prowadzący udzielą odpowiedzi na pytanie, dlaczego warto przykładać wagę do wsparcia brokerów technologii (wiedzy) już od etapu pisania wniosków projektowych. Zostanie też przybliżona wiedza o modelach komercjalizacji wiedzy/technologii praktykowanych w UOTT (w tym o spółkach typu sin-off z udziałem UW).

[PLAKAT INFORMACYJNY]