Dzień Odkrywców Kampusu Ochota UW - zdalnie

doko 2020 odwolane 1600x546

Dnia Odkrywców Kampusu Ochota UW odbędzie się 13 marca, będzie to już szósta edycja. DOKO'21 - wydarzenie w 2021 roku odbędzie się w formie online.

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota Uniwersytetu Warszawskiego 2021 to wspólne przedsięwzięcie Wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz jednostek współpracujących: Centrum Nowych Technologii, Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, jak i Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do młodzieży ostatnich klas szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych.

Tegoroczna edycja przypada w przeddzień Międzynarodowego Dnia Liczby Pi, dlatego podczas Dnia Odkrywców Kampusu Ochota UW będzie można wiele razy usłyszeć o liczbie pi i jej nieoczekiwanych zastosowaniach.

Transmisję ze studia DOKO rozpoczynamy 13 marca o godz. 10:00 panelem interdyscyplinarnym "Co piszczy na Ochocie?"

Program Dnia Odkrywców Kampusu Ochota UW:

• 10:00 – 13:00 - studio DOKO
  • 10:00 – 11:00 - panel interdyscyplinarny "Co piszczy na Ochocie?"
  • 11:00 – 11:30 - rozmowy z dziekanami cz.1
  • 11:30 – 12:00 - quiz „Mistrz mowy naukowej’’ (na platformie Kahoot) – przygotujcie telefony i bawcie się z nami całą rodziną!
  • 12:00 – 13:00 - rozmowy z dziekanami cz.2
  • 13:00 – 17:00- wykłady popularnonaukowe, pokazy i warsztaty online, wirtualne stoiska informacyjne wydziałów i jednostek UW
  • 17:00 – 18:00 - premiera nagranych wcześniej filmów

Szczegółowy program, aktualności i opisy zajęć znajdują się na stronie wydarzenia doko.mimuw.edu.pl i na facebook.com/DOKOUW

Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy, rejestracja potrwa do wyczerpania limitu miejsc.

DOKO'21 ONLINE

Po zalogowanie się na stronie DOKO, możecie skomponować sobie plan dnia i przygotować wygodną listę zajęć w zakładce "moje zajęcia".

Linki do wszystkich aktywności będą dostępne w dniu wydarzenia na stronie doko.mimuw.edu.pl