Zajęcia dydaktyczne Profesora Wizytującego Marka Zredy (USA)

W dniach 4 maja - 3 sierpnia 2021 gościmy na Wydziale Geologii Profesora Marka Zredę z University of Arizona.

Profesor Marek Zreda jest laureatem konkursu na wykładowcę wizytującego na UW w ramach „Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego – Włączanie badaczy z zagranicy w dydaktykę UW”, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POWER, ścieżka 3.5 (http://zip.uw.edu.pl).

W trakcie pobytu Profesor Zreda poprowadzi zajęcia dydaktyczne na temat: Geofizyka promieni kosmicznych (Cosmic- ray geophysics). Szczegóły na plakacie. Sylabus dostępny jest w usos. Zachęcamy studentów do rejestracji na zajęcia. Przeprowadzi także wykład ogólnodostępny oraz wykład w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UW.

Koordynatorem wizyty jest dr hab. Jan Dzierżek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

[Plakat informacyjny PL (plik pdf)] [plakat informacyjny EN (plik pdf)]