Kamieniolom_Rzepka01.jpg
Wisniowka01.jpg

Uniwersytet dla wszystkich - Level up

plakat level up autyzm

W ramach projektu "Uniwersytet dla wszystkich - Level up" prowadzonego w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW organizuje innowacyjny program skierowany do studentów ze spektrum autyzmu - program tutoringu studenckiego.

Program polega na wspieraniu studenta ze spektrum autyzmu w funkcjonowaniu na uczelni przez studenta starszego roku, tego samego lub pokrewnego kierunku.
Pragniemy dotrzeć z ofertą do studentów, którzy mogliby być zainteresowani udziałem w programie w charakterze tutora, czyli osoby udzielającej wsparcia koledze lub koleżance z niższego roku.
Kandydatem/kandydatką na tutora/tutorkę może być student/studentka od drugiego roku studiów licencjackich wzwyż (osoba, która co najmniej drugi rok rozpocznie w październiku).
Oferujemy umowę o pracę (fragment etatu) na czas określony wspólnie ze studentem-kandydatem.

Rekrutacja ma charakter ciągły.

Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej programu: https://bon.uw.edu.pl/tutoring/